www.romny.osp-ua.info

Зимові фантазії
12.01.2016

В художній галереї ім. І.Кавалерідзе міського будинку культури 6 січня, в переддень Різдва Христового, відкрилася перша виставка робіт дитячої студії декоративно-прикладного мистецтва «Мукасолька» (керівник - Лідія Калита) «Зимові фантазії».

Вироби з тіста здавна використовуються як дитячі іграшки. Ці іграшки мають ліпитися дружно, всією сім'єю. Борошно, сіль, вода — доступні, екологічно чисті матеріали. Дітям дуже корисне це заняття, адже воно розвиває фантазію, знімає надлишкову емоційну напругу, вчить посидючості та відповідальності. Розвивається моторика пальчиків, покращується робота всіх органів дитини і самопочуття вцілому. До того ж, солоне тісто несе в собі масу позитивної енергетики. А ручна робота — це духовна робота, вона цінувалася у всі часи.

Тісто  -  чудовий матеріал для мистецтва, і українці здавна цим користуються.  
Навесні майже по всій Україні господині віками печуть з тіста «жайворонків», і посилають з ними дітей закликати весну та пташок з вирію.

«На свята хочеться чуда, а ця виставка – це якоюсь мірою диво. Варто один раз спробувати щось виліпити, і відчуваєш, що  навколо створюється  особливий настрій», - говорять відвідувачі.

Ми бажаємо творчого натхнення та успіхів нашим маленькім творцям. Сподіваємось, що в майбутньому ми зможемо переглянути персональні виставки не одного вихованця Лідії Калити. Щасти їм!
 

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua