www.romny.osp-ua.info

Зимові канікули закінчилися
18.01.2016

Близько 4,5 тис. школярів знову сіли за шкільні парти. Розпочався ІІ семестр 2015-2016 навчального року.

Позаду залишилися Новорічні та Різдвяні свята, карнавали, зимові розваги, новорічні ранки.

Під час зимових канікул у загальноосвітніх навчальних закладах  міста було проведено ряд конкурсів, вистав, пізнавально-ігрових програм, майстер-класів. Більше половини учнівського контингенту міста були задіяні у виховних заходах під час канікул. І зокрема: 8 дітей - сиріт із сімей-опікунів побували на обласній ялинці у Сумському національному аграрному університеті.  25 школярів  ЗНЗ міста стали учасниками новорічно-різдвяного свята в обласному театрі ім. М.С. Щепкіна. 14 кращих вихованців ЦПО та РТМ відвідали обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін»  у Сумському театрі юного глядача, Сумському державному університеті. 10 лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді стали учасниками Новорічного балу для старшокласників у м. Суми. 1 дитина, батько якої перебував в АТО, оздоровлюється у дитячому закладі санаторного типу «Ровесник». 

Приємним сюрпризом для вихованців ДНЗ, учнів 1-4 класів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей, батьки яких перебували чи перебувають у зоні АТО, стали подарунки від міського голови, які були вручені дітям під час новорічно - різдвяних свят, на що з міського бюджету було виділено  86 тис. 220 грн.  

2016 рік повноправно крокує по планеті, попереду друга половина 2015-2016 навчального року,  року нових знань, нових звершень, нових досягнень, здійснення мрій.


за повідомленням відділу освіти

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua