www.romny.osp-ua.info

Ми – одна нація, одна Батьківщина, одна Україна
20.01.2016

Однією з найважливіших історичних дат в історії нашої держави є саме 22 січня (проголошення першої незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР), коли в Україні відзначається День Соборності.

Соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. По-друге, – духовну консолідацію всіх жителів держави, згуртованість громадян, незалежно від їхньої національності. Нарешті, соборність невіддільна від державності, суверенітету й реальної незалежності народу – фундаменту для побудови демократичної держави.

19 січня відбулась оперативна нарада при міському голові, приурочена Дню Соборності України.

«Ми переживаємо нелегкі часи,  але я переконаний, величні та знакові. Як ніколи раніше, сьогодні потрібна наша єдність, розсудливість та мудрий вибір. Рідна держава потребує підтримки кожного з нас, загальносуспільної єдності», - зазначив міський голова Сергій Салатун.

Під час виступу секретаря міської ради Валерія Мицика, присутні перегорнули сторінки історії єднання українського народу. «В умовах протидії російській агресії важливо говорити про цілу низку історичних подій ХХ століття, що були визначальними для українського державотворення», - зазначив Валерій Миколайович.

В залі засідань було розміщено патріотичне панно ручної роботи «Нескорена нація», яке вкотре виявило у кожного почуття поваги, любові до рідної України, її народу та традицій. Автором роботи являється Софія Стрельченко - викладач на волонтерських засадах університету третього віку літературно-мистецького факультету при Територіальному центрі РМР.

Роменська майстриня розповіла про ідею створення, зміст елементів, які розміщено на ньому та охарактеризувала його технічну частину, зокрема: розмір панно 1,5 м на 2,5 м, задіяно 49 кольорів, 3,5 км ниток. Дана робота створювалася з 15 жовтня 2015 року та тривала протягом 65 днів.

По завершенню наради відбулося спільне виконання гімну України.
 


 



за повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua