www.romny.osp-ua.info

Перемога «Перлини»
02.02.2016

У місті Київ 31 січня 2016 року в Центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету відбувся VI Чемпіонат України серед танцювальних колективів, який зібрав талановитих дітей з різних куточків нашої держави.

Чемпіонат оцінювало зіркове журі у складі: Олени Головань (проект «Танцы на ТНТ», Олега Татарінова (проект «Танцюють Всі» та Маріам Туркменбаєва (проект «Quest Pistols Show»). Почесним гостем і членом журі став переможець проекту "Танцюють всі" 8 сезон - ІЛЬДАР ГАЙНУТДИНОВ, який після закінчення конкурсної програми провів два майстер-класи з Контемпоррари та Jazz Funk.

Наше місто гідно представив зразковий аматорський ансамбль танцю «Перлина» міського будинку культури під керівництвом Наталії Мечової. Юні аматори сцени  вибороли два почесних перших місця в категорії «юніори» з композиціями «Із-за гір гори їдуть мазури», «Індія» та друге місце в категорії «зведені» за композицію «Шкільна перерва». На яскравій сцені діти отримали фірмовий кубок, дипломи, подарунки та залишили собі на згадку незабутні емоції і море позитиву.

Після закінчення конкурсного дня учасники колективу відвідали київський аквапарк.

Вітаємо наших талановитих дітей з перемогою. Так тримати!За повідомленням відділу культури

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua