www.romny.osp-ua.info

«Переселенцям – всебічна підтримка та сприяння» інформаційна година
04.02.2016

04 лютого 2016 року в Роменському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зібралися внутрішньо переміщені сім'ї, для обговорення нагальних питань сьогодення.

Приємною новиною для присутніх стало те, що на шостій сесії Роменської міської ради Сумської області 28.01.2016 року прийнято рішення про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб у дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх навчальних закладах міста. Мамам було наголошено на необхідності найближчим часом звернутися з відповідними документами до завідуючих дитячих садочків та директорів шкіл.  

Переселенка Тонконог В.В. розповіла присутнім про благодійний фонд «Спілка Самаритян Сумщини», який наразі приймає документи з метою надання допомоги харчами та ліками внутрішньо переміщеним сім’ям та про проект, який реалізовує Червоний Хрест в м. Суми, а саме 19-20 лютого 2016 року проводитиме майстер-клас для переселенців, які мають бажання в подальшому організувати самостійну справу.

Головний спеціаліст центру Коваленко І.В. розповіла батькам про безкоштовні уроки англійської мови для дітей 1-2 класів, які організовує церква Адвентистів Сьомого Дня щоп’ятниці о 14.00 годині та для дорослих що понеділка о 15.00 годині.
 
Інна Коваленко,

головний спеціаліст Роменського міського
центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua