www.romny.osp-ua.info

Виїзне засідання робочої групи з вивчення питання щодо подальшого використання майна ДЗ «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця»
05.02.2016

Членами робочої групи (відповідно до розпорядження міського голови №113-ОД від 09.12.2015 «Про створення робочої групи з вивчення питання подальшого використання майна Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця») та запрошеними секретарем міської ради, головним бухгалтером Виконкому міської ради, головним бухгалтером Роменської ЦРЛ, начальником відділу з питань НЗ та ЦЗН, представниками відділу поліції м. Ромни було здійснено візит  до  ДЗ ««Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «Південна залізниця» з метою виконання рішення сесії міської ради від 24.12.2015 «Про передачу майна комунальної власності на баланс Роменської центральної районної лікарні». До членів робочої групи вийшли представники державного закладу на чолі із Зіньковим В.В. та повідомили, що приміщення звільнятися не буде. Членів Робочої групи до майна комунальної власності територіальної громади міста Ромни не було допущено, виконати рішення сесії міської ради не було можливим.

У зв’язку з даною ситуацією, було вирішено на наступному тижні провести засідання робочої групи щодо подальших дій по виконанню рішення сесії міської ради від 24.12.2015 «Про передачу майна комунальної власності на баланс Роменської центральної районної лікарні».

 



за повідомленням робочої групи 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua