www.romny.osp-ua.info

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2015»
08.02.2016

У вересні 2015 року було оголошено старт Четвертого національного конкурсу «Благодійна Україна». Значення конкурсу «Благодійна Україна» для суспільства визнали не тільки експерти, які три роки поспіль називають його найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності, а й громада. На сьогодні це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників в українському суспільному просторі.

Девіз конкурсу – «Подякуй своєму благодійнику!». Його суть не лише у нагородженні переможців, яких визначатимуть у десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях. Запроваджені спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист, допомога захисникам України. Та основне - цей конкурс для того, щоб показати українському суспільству, хто віддає йому свій час і ресурси, щоб громада сказала своїм доброчинцям: «Дякую!», щоб доброчинці об’єдналися і спільними зусиллями могли провадити свою діяльність ще більш ефективно.

Звертаємося до жителів міста, які знають та володіють підтверджуючими фактами, які впевнені, що серед нас є особи-благодійники достойні унікальної нагороди – бурштинового «Янгола добра». Ви можете подати конкурсну заявку на участь особи-благодійника від свого імені на електронну адресу: konkurs.blago@gmail.com до 15 лютого 2016 року.


за повідомленням управління праці та соціального захисту населення 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua