www.romny.osp-ua.info

Сергій Салатун взяв участь у Форумі «Муніципалітети як відповідальні лідери»
11.02.2016
У м. Київ, 05 лютого 2016р. – Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні провів масштабний Форум «Муніципалітети як відповідальні лідери». Партнером Форуму виступив Western NIS Enterprise Fund.

На заході понад 50 спікерів та 200 представників муніципалітетів з усієї України обговорили соціальну відповідальність міст та можливі шляхи, як покращити міста і зробити їх відповідальними лідерами. Було відзначено кращі проекти муніципалітетів в рамках Конкурсу “Відповідальне місто”, а також підписано Меморандум про створення мережі відповідальних міст.

Свій досвід і кращі практики на Форумі представили такі міста як Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Луцьк, Львів,  Миргород, Одеса, Суми, Черкаси, Херсон та інші.

У рамках проведення форуму міський голова Сергій Салатун та радник міського голови Тетяна Головко взяли участь у сесіях, які охопили такі теми, як:

.   «Про боротьбу з корупцією: роль муніципалітетів», де обговорювали комп’ютеризацію процесів та електронну демократію,  в тому числі електронні петиції;

·   «Якими мають стати муніципалітети, щоб бути відповідальними лідерами?» експерти закликали думати про людину та взяти до уваги проблему соціальних переспектив для громадян;

·   «Урбаністика як ключ до трансформації міста» - презентували гостям успішні проекти в місті Вінниця та Івано-Франківську, які в даний момент покращують життя мешканців цих міст;

·   «Партнерство бізнесу та міст заради сталого розвитку» - презентовано проект CSR Europe “Сталий добробут в містах: партнерство бізнесу та міст”;

.     «Фінансування для муніципалітетів» - експерти і донори закликали муніципалітети подавати проекти до міжнародних організацій та фондів, користуватися можливостями, що надає український уряд.

На заході був представлений посібник «Прозорість і соціальна відповідальність муніципалітетів», що був підготовлений Центром “Розвиток КСВ”. Посібник висвітлює тему соціальної відповідальності міст, нефінансової звітності та є путівником для муніципалітетів того, як міста мають звітуватися.

Кульмінацією Форуму стало нагородження кращих проектів муніципалітетів в рамках Конкурсу “Відповідальне місто”. Переможцями стали місто Вінниця з проектом про енергоефективність, Миргород за проект розвитку велоруху та місто Херсон за проект «Муніципальна лабораторія ідей».


За матеріалами офіційного сайту Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”: http://csr-ukraine.org 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua