www.romny.osp-ua.info

Гортає пам’ять свої жалобні сторінки
15.02.2016

Роменщина черговий раз віддала шану пам’яті полеглим у боях на території інших держав, низько вклоняючись їхнім рідним і близьким, ветеранам, які виконували інтернаціональний обов’язок.

Заходи розпочалися з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, меморіального знаку героям-борцям за незалежність України, Братської могили воїнів Другої світової війни.

З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Роменському краєзнавчому музеї відбувся патріотичний захід «Пам'ять поколінь». Звертаючись до ветеранів Афганської війни, секретар міської ради Валерій Мицик зазначив: «Ми завжди ставились і будемо ставитися з повагою до тих, хто з честю й гідністю проявляв мужність та героїзм, виконував свій обов’язок перед Батьківщиною»

Спогадами про пережиті роки Афганської війни поділився заступник голови громадської організації «Ветерани Афганської війни Роменщини» Сергій Шебедя, який ознайомив присутніх із оновленою експозицією «Афганістан». 10 років інтернаціонального обов’язку»  де розміщено куточок пам’яті присвячений ветерану війни в Афганістані, учаснику війни на Сході України  Олегу Міхнюку.

Голова громадської організації «Ветерани Афганської війни Роменщини» Віталій Коломієць спільно із секретарем міської ради Валерієм Мициком вручили роменцям, воїнам-інтернаціоналістам пам'ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану».
 
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua