www.romny.osp-ua.info

Відбулася чергова оперативна нарада, яку провів секретар міської ради Мицик В.М.
18.02.2016
Начальник відділу надання адміністративних послуг Пікулицький Олександр Вікторович поінформував  про стан виконання розпорядження міського голови від 29.04.2013 № 63 «Про заходи щодо налагодження ефективної роботи Центру надання адміністративних послуг міста Ромни». Згідно з вимогами статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги» забезпечено роботу відділу за графіком. Забезпечено щоденно з 8:00 до 15:00 функціонування «гарячої телефонної лінії» з питань надання адміністративних послуг.

У приміщенні Центру розміщено інформаційні стенди із зразками заяв, документів та інформації в обсязі, достатньому для отримання відповідних адміністративних послуг.

Інформаційні та технологічні картки надання адміністративних послуг, що надаються в Центрі, розроблено відповідно до вимого чинного законодавства і розміщено в зручному для суб’єктів звернень місці та на офіційному веб-сайті міста.

У зв’язку з тим що відбулось реформування системи адміністративних послуг, з метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» були підписано меморандуми про взаємодію з Роменським МВ УДМС України в Сумській області, Управлінням Держеокадастру у Роменському районі Сумської області та реєстраційним відділом Роменського міськрайонного управління юстиції у Сумській області, розроблені та погоджені інформаційні та технологічні картки  щодо послуг органів виконавчої влади.

Заступник начальника управління економічного розвитку Шкіль Раїса Володимирівна надала інформацію щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо обліку нежилих приміщень на відповідній території незалежно від форм власності, внесення пропозицій їх власникам щодо використання таких приміщень для задоволення потреб територіальної громади та обліку відповідно до закону об'єктів нерухомого майна незалежно від форм власності. Відповідно до діючого законодавства, до 01.01.2013 ведення обліку нерухомого майна було покладено на органи місцевого самоврядування і реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості незалежно від форми власності  у Державному реєстрі здійснювало комунальне підприємство «Роменське МБТІ».

Керівники окремих відділів та управлінь, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, розповіли про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua