www.romny.osp-ua.info

Небесна Сотня на сторожі Гідності
19.02.2016

20 лютого ми відзначаємо історичну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини, європейське майбутнє України.

У другу річницю Дня Героїв Небесної Сотні біля меморіального знаку Героям-борцям за Незалежність України у Ромнах відбувся мітинг за участі міського голови Сергія Салатуна, секретаря міської ради Валерія Мицика, заступників міського голови, депутатів міської ради та небайдужих роменців.

«Небесна Сотня вже другий рік оберігає Україну. А ми молимося за них, – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті чисті душі, якими пожертвувала українська земля. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього», - зазначив очільник міста у своєму зверненні до громади.

Своїми спогадами під час перебування на Майдані поділився волонтер, активний учасник революційних подій в Україні, Олександр Каменєв.

По завершенні мітингу священослужителі міста відправили панахиду по загиблих Героях Небесної Сотні та учасників АТО, закликали містян до єднання, прояву турботи та любові до ближніх.

Подвиг Героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів і лампадок до меморіального знаку.

Нехай світло свічок буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони будуть жити вічно в нашій пам’яті!
 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua