www.romny.osp-ua.info

Навчання фахівців з проведення ЗНО
17.03.2016

15 березня 2016 року на базі Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишевського відбулася підготовка педагогічних працівників міста, які будуть залучені до проведення ЗНО-2016.

Навчання провели: провідний фахівець навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти - Тетяна Максименко та методист методкабінету відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради – Олена Науменко.

Майбутніх старших інструкторів ознайомили із загальними питаннями організації та проведення ЗНО-2016 року, та з його особливостями. Довели відмінності процедури пробного та сертифікаційного незалежного оцінювання. Було звернуто особливу увагу на роботу з аудиторним пакетом та на ситуацію якщо учасник ЗНО завершив роботу раніше визначеного часу та виявив бажання залишити аудиторію. Значної уваги фахівці приділили роботі з Технологічною картою старшого інструктора.

Навчання завершилось проходженням тест-контролю майбутніми інструкторами.

 

За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua