www.romny.osp-ua.info

Роменські працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування приймали вітання
18.03.2016

18 березня 2016 року в міському Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування.

Привітати винуватців свята завітало чимало поважних гостей, серед них міський голова Сергій Салатун та заступник міського голови Іван Яременко.

«Завдяки вашій праці у сім’ї роменців потрапляють тепло і вода, газ та світло,  розквітають вулиці, парки та сквери. Ви своєю невтомною працею  з року в рік змінюєте загальний вигляд нашого рідного міста», - зазначив у своєму виступі міський голова.

Враховуючи високий професіоналізм, плідну працю, а також з нагоди професійного свята грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради відзначено кращих  працівників житлово-комунального господарства.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - Сергій Салатун  нагородив Грамотою Сумської обласної державної адміністрації  Яцкевича Ярослава Степановича - головного інженера дочірнього підприємства «Сток-сервіс» приватного підприємства «Еліпс».

До привітань приєдналися й заступник міського голови Іван Яременко та начальник управління житлово-комунального господарства, які наголосили, що гідно оцінити роботу комунальників може лише той, хто знайомий з нею не з чуток, а знає повсякденні її проблеми і труднощі.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua