www.romny.osp-ua.info

Відродимо ліси разом
28.03.2016

21-22 березня 2016 року в Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом», присвячена Міжнародному дню лісів, яка проводилася Міністерством освіти і науки України, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України.

Участь в конференції взяли представники лісогосподарських підприємств України, на базі яких функціонують учнівські лісництва, керівники кращих учнівських лісництв як від лісогосподарських підприємств, так і від закладів освіти, науковці, спеціалісти лісової галузі.

Сумську область на конференції представляли найкращі за підсумками 2015 року, учнівські лісництва - це сумський "Паросток" (м.Суми) та " та "Совенятко" (м.Ромни).

Для участі у конференції від Сумської області були присутні - керівник учнівського лісництва "Совенятко", директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 Вікторія Зеленська, заступник керівника учнівського лісництва, педагог-організатор школи Анна Беркут, керівник гуртка "Юні лісівники-денрологи", учитель біології Оксана Литвин. ДП "Роменський лісгосп" представляв інженер лісових культур, відповідальний за роботу учнівського лісництва "Совенятко" Віталій Гома.

У ході виставки «Лісовідтворення. Пошуки молоді» була оформлена тематична експозиція учнівського лісництва "Совенятко", де було представлено досягнення та співпраця з ДП "Роменський лісгосп" (директор Салов О.О.). В ході пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції було проведено дві сесії на актуальну тематику «Роль лісів України в умовах глобальних змін навколишнього середовища» та «Лісовідновлення: стратегія партнерства».

Під час дискусії керівник учнівського лісництва "Совенятко" Вікторія Зеленська презентувала інноваційні форми діяльності одного з кращих учнівських лісництв Сумщини.

Організатори Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відтворимо ліси разом» нагородили Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України учнівське лісництво "Совенятко", а всі учасники отримали сертифікати учасника конференції.

     
за повідомленням відділу освіти
                  

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua