www.romny.osp-ua.info

Навчально-атестаційний семінар з джиу-джитсу
06.04.2016

З 1 по 3 квітня 2016 року на базі Роменського міського дитячого  клубу самозахисту «Оплот» проходив навчально-атестаційний семінар з  джиу-джитсу в якому взяло участь 24 спортсмени.

Семінар проводив майстер бойових мистецтв, шихан Олександр Орлов - V ДАН Бушинкан рю Дзю-дзюцу, Заслужений тренер України, старший тренер збірної України з ушу (саньшоу), кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г.Сковороди.

У ході занять були підняті питання військово-патріотичного виховання молоді, вдосконалення спортивної майстерності учнів, а особливо, практичного застосування навиків з бойового мистецтва джиу-джитсу.

По закінченню семінару пройшла атестація на учнівські ступені (кю). Незважаючи на те, що здача екзамену тривала 4 години всі юні спортсмени гідно витримали іспит згідно своїх кю і отримали сертифікати з рук відомого майстра бойових мистецтв. А далі було фото на згадку та солодкий стіл, за яким спортсмени мали змогу поділитись враженнями від здачі екзаменів та поспілкуватись з «Заслуженим тренером України» О.Орловим.

Тренерський склад, спортсмени та батьки дякують Олександру Орлову за чудовий семінар, який вселив у кожного впевненість в своїх силах та віру в правильність обраного шляху.


За інформацією відділу молоді та спорту

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua