www.romny.osp-ua.info

Додому з перемогою
08.04.2016

У м. Суми пройшов грандіозний фестиваль «Кубок 9 кімнат». Проект охопив конкурсні змагання з брейк-дансу та показові виступи представників хіп-хоп культури. Понад сто учасників змогли показати свою творчу манеру та внутрішню харизму в десяти різних номінаціях. Серед них – молодіжні колективи, представники клубних закладів чи окремі творчі особистості. Танцівники також мали унікальну нагоду приєднатися до майстер-класів від провідних хіп-хоперів та брейк-дансерів України, а відтак перейняти безцінний творчий досвід.

Сотні глядачів та учасників отримали позитив, драйв, новий виклик і чемпіонські титули. На фестивалі змагались як професійні солісти, дуети, та команди у номінаціях Vogue, Break Dance, Crew, Contemporary, Hip Hop, Jazz Fank, так і початківці. В рамках заходу відбулись майстер-класи від професійного журі: Дарії Мальцевої (Dance Hall), Тетяни Богданової (Contemporary), Валентини Приходько (Hip Hop).

Наше місто на фестивалі представляли учасники колективів міського будинку культури „Перлина” (кер. Н.М.Мечова) та „Exact” (П.О.Чегрин). З перемогою вітаємо: Бадиву Карину (1 місце, соло Contemporary), Склярову Марину (2 місце, соло Contemporary), Анну Резнікову та Марію Новік (3 місце, дует Contemporary), Агеєнко Євгена (1 місце, Break Dance) та сміливого Антона Беркута (за участь, Break Dance). Хлопці займаються лише півтора місяці, а вже не побоялись вийти на бій з досвідченими суперниками.

Ми вітаємо їх з перемогою, пишаємося ними, бажаємо подальших успіхів та нових звершень.  

За повідомленням відділу культури
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua