www.romny.osp-ua.info

У вінок Великому Каменяреві
22.04.2016

Кожна нація має свої постійні величини, які визначають її самодостатність і неповторний профіль у багатоликому світовому співтоваристві. Серед множини інших цю роль і місію в Україні доля поклала й на Івана Франка – прозаїка й драматурга, поета й публіциста, економіста, ученого-енциклопедиста, політика, перекладача... І просто великого українця.

У рамках з підготовки та відзначення в місті Ромни 160-річчя від дня народження 100-річчя від дня смерті  І. Я. Франка в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 літературно-мистецьке свято «Тричі  мені являлася любов…». Це фрагмент глибокої ліричної сповіді героя, Франкових творів. Це розповідь про кохання в житті поета, яке було неповторним, піднесеним і буденним, небесним і земним.

На святі були присутні міський голова Сергій Салатун, секретар міськради Валерій Мицик, начальник відділу освіти Ірина Івницька, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Альбіна Хоменко, член Міжрегіональної спілки письменників, член Національної спілки журналістів України Тетяна Лісненко.

Свято «Тричі мені являлася любов…» учні школи вплели у вінок Великому Кобзареві – 160-річчю І. Франка.


За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua