www.romny.osp-ua.info

Кришталь моєї мови дорогої
22.04.2016

П’ятнадцять років поспіль юні знавці української мови мальовничої Роменщини, учні ДПТНЗ "Роменського ВПУ",  демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

Шістнадцятий конкурс з української мови ім. Петра Яцика розпочався в особливий рік для України, бо сьогодні українська мова – це мова нескореної нації, яка відстоює свою гідність та незалежність.

Цьогоріч  Роменське ВПУ на заключному етапі конкурсу представляла  Некроєнко Анна, яка гідно справилася із завданнями і посіла почесне ІІІ місце. Також Анна за результатами ІV (заключного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка зайняла І місце. У підготовці до конкурсів їй допомагала викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна, учні якої не вперше мають досягнення всеукраїнського рівня.

Попереду у Анни та її наставників урочисті церемонії  нагородження та цікаві знайомства. А в рідному училищі всі пишаються її здобутками та щиро розділяють радість від такого високого досягнення.

Вітаємо Анну, викладачів, батьків із цими високими визнаннями. Дякуємо їм за їхню невтомну і віддану працю та любов до рідного слова. Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її і пишаймося нею.
 


 

За повідомленням ДПТНЗ "Роменського ВПУ"
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua