www.romny.osp-ua.info

Дефекти дорожного покриття буде ліквідовано до кінця червня
25.04.2016

Рішення виконкому від 18.03.2015 № 31 «Про капітальний, поточний (ямковий) ремонт автомобільних доріг загального користування, тротуарів, утримання вуличної мережі міста, капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг у 2015 році» залишено на контролі.

Перше питання порядку денного викликало активне обговорення, адже на засіданні виконкому були присутні представники підприємств - виконавців ремонту доріг:

Тригуб О.В., старший майстер ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН» (внутрішньоквартальні проїзні дороги по вулицям Гетьмана Мазепи, №№ 57-59; Маяковського, 69; Всіхсвятській (колишня «Чапаєва»), 37; Петра Калнишевського, 22; автомобільна дорога по вул. Береговій (колишня «Артема»); автомобільна дорога по вулицям Береговій (колишня «Артема»)-Дудіна; капітальний ремонт тротуарів по б-ру Московському – роботи по укладанню тротуарної плитки);

Туник І.О., начальник Філії «Роменський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» (автомобільна дорога по вул. Залізничній; автомобільна дорога по вул. Коржівській площею 610 м²);

Сагателян Л.А., директор ТОВ «Укрєвробудплюс» (автомобільні дороги по вулицям Луценка, Вознесенській (колишня «Кірова», Пригородській (колишня «Радянська»), Полтавській).

Оскільки дорожні ремонтні роботи (за винятком капітального ремонту по вулицям Гетьмана Мазепи і Залізничній) було виконано в осінній період і температура  повітря на  1,5º не відповідала нормативній, кожним підрядним підприємством було надано управлінню житлово-комунального господарства гарантійний лист щодо ліквідації дефектів у ІІ кварталі 2016 року.

Не зважаючи на наявність гарантійних листів, члени виконкому вирішили заслухати безпосередньо інформацію представників підрядних підприємств, адже неякісно виконані роботи викликають негативний резонанс у громаді.

Данько М.У., помічник народного депутата України Лаврика М.І., повідомив, що за дорученням Лаврика М.І. в лабораторії ТОВ «Чернігівшляхбуд» було проведено дослідження асфальтобетонної суміші, використаної для покриття вищевказаних доріг.

Як засвідчено актами, вміст бітуму і щільність не відповідають нормам, за винятком асфальтобетонної суміші, використаної для покриття автомобільної дороги по вул. Гетьмана Мазепи, ремонт якої було виконано Філією «Конотопський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор».

Підрядники запевнили, що до кінця червня за власні кошти усунуть усі недоліки.

У порядку контролю було заслухано інформацію управління житлово-комунального господарства про стан роботи із замовниками щодо виконання укладених договорів на тимчасове користування місцем розташування рекламної установки.

Депутат Сумської обласної ради Головко Т.І. порушила проблему недотримання власниками реклами вимог статті 6 Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про рекламу": «Реклама розповсюджується на території України виключно українською мовою», а також необхідності розробки концепції інформаційно-візуального оформлення архітектурного та міського середовища центральної частини міста. За дорученням виконкому, вирішенням цих проблем буде займатися відділ містобудування та архітектури.

Виконкомом було заслухано інформацію відділу освіти про стан виконання рішення від 15.04.2015 № 50 «Про децентралізацію ведення бухгалтерського обліку у відділі освіти».

Роменською міською радою було перенесено термін децентралізації ведення бухгалтерського обліку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з 01.01.2016 на 01.07.2016 і затверджено заходи щодо оптимізації мережі закладів освіти, зокрема, реорганізації загальноосвітніх шкіл №№ 3, 9, затвердження контингенту класів загальноосвітніх навчальних закладів кількістю не менше 15 учнів.

У разі децентралізації бухгалтерського обліку при наявній недосконалій міській мережі загальноосвітніх навчальних закладів довелося б шукати додаткові кошти на утримання шкіл №№ 3, 9 у розмірі 5,5 місячного фонду заробітної плати.

На виконання указу Президента України № 122/2016 від 29.03.2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» виконкомом перенесено на місяць термін проведення чергового весняного призову громадян – призов  буде проведено у травні-червні.

20.04.2016 виконкомом було прийнято 21 рішення, в порядку контролю заслухано інформацію про стан виконання 5 раніше прийняти рішень.

Усі рішення опубліковано на офіційному веб-сайті міської ради – на сторінці «Нормативно-правові акти» в розділі «Рішення виконкому».За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua