www.romny.osp-ua.info

Теплі серця роменців
28.04.2016

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 10 років поспіль веде громадську діяльність з метою порятунку життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій. В цьому році по всіх містах і селах України з 1 по 30 квітня проходила Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця", метою якої був збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання дитячих лікарень України.

Координаторами Акції в м. Ромни стали відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти та представник від молоді міста   - учениця ЗОШ № 11- Дарина Чуба.

Скринька із зображенням серця побувала майже усюди – в Акції взяли участь учні  загальноосвітніх шкіл міста та вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації. Також до  заходу долучились небайдужі жителі нашого міста.  Всім, хто зробив свій внесок, волонтери дарували сердечка – символ акції.

22 квітня 2016 року в парку КіВ ім. Т.Г.Шевченка, біля Альтанки відбувся благодійний концерт за участю молодіжних колективів та флеш-моб, який підготували студенти Роменського коледжу КНЕУ.  

Під час урочистого відкриття концерту радник міського голови Тетяна Головко та секретар міської ради Валерій Мицик привітали учасників заходу та  звернули увагу на те , що у випадку хвороби  маленькі пацієнти лікарень потребують найбільшої уваги, тому будь-які кошти, кожна копійка, вбудована в  фундамент допомоги дітям - це надійна інвестиція в майбутнє.

А 26 квітня в Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю учнями  загальноосвітніх шкіл та студентами ВНЗ міста було проведено підрахунок коштів, які було зібрано  під час проведення  благодійної акції . Під час підрахунку коштів, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Ірина Гончарова нагородила Подяками від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» найактивніших представників загальноосвітніх шкіл міста, Роменського коледжу КНЕУ, Роменського коледжу СНАУ, ДПТНЗ «Роменське ВПУ» , координатора  Акції по м.Ромни Дарину Чубу, її помічницю Анастасію Головко (студентку РК КНЕУ)  та переможницю конкурсу малюнків Яну Скрипаль (вихованку студії «Роменцвіт» ЦПО та РТМ).

В цьому році  в ході акції було зібрано та перераховано на рахунок ПАТ «Кредобанк» 7145 грн. 63 копійки (без урахування % за переказ коштів), а це майже вдвічі більше чим у 2015 році! Ці кошти підуть на придбання реанімаційного обладнання для Сумської обласної клінічної лікарні.

Найбільше зібрали коштів  Роменський коледж КНЕУ – 1530 грн. 50 коп., ЗОШ № 4 – 1363 грн.75 коп. та ЗОШ №7 – 1158 грн. 00 коп.

Велика вдячність учнівським та педагогічним колективам навчальних закладів міста, які взяли участь у підготовці та проведенні благодійної акції, а саме: СЗОШ№1 ім.П.І.Калнишевського, СЗОШ№2 ім.А.Ф.Йоффе, ЗОШ№3, ЗОШ№4, ЗОШ№5, ЗОШ№6, ЗОШ№7, ЗОШ№8, ЗОШ№9, ЗОШ№10,  РК КНЕУ, РК СНАУ та ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Організатори акції вдячні всім роменцям, які не залишилися байдужими і долучилися до такої необхідної справи – допомоги хворим дітям.За інформацією відділу молоді та спорту

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua