www.romny.osp-ua.info

Робота комунальників – винятково важлива для кожного з нас
13.05.2016

Як зазначив керівник апарату на обласній нараді-семінару «Стан водопровідно-каналізаційного господарства області та шляхи його покращення».

13.05.2016 Роменщина вітала учасників обласної наради-семінару «Стан водопровідно-каналізаційного господарства області та шляхи його покращення», який відбувся в залі засідань міської ради.

Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ромен Сергій Салатун, який відзначив важливість роботи комунальної галузі для всіх, щоденну кропітку роботу комунальників, побажав плідної роботи семінару.

Нараду провели начальник управління житлово-комунального господарства Сумської ОДА О.В. Макарюк та виконавчий директор Осередку Спілки працівників ЖКГ Сумської області Д.Й.Ямщик. У семінарі взяли участь керівники водопровідно-каналізаційних підприємств міста Глухів, Охтирка, Буринь, Ромни, Путивль, Білопілля, Кролевець, Шостка, висловлюючи майже однакові проблеми та перепони, з якими щодня стикаються.

Керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький привітав директора КП "Путивльміськводоканал" Івана Лісненко з почесним званням "Заслужений працівник сфери послуг України" та зазначив: «Робота житлово-комунального господарства у всі часи була, є і буде винятково важливою для кожного з нас. Людині багато не треба, щоб в будинку завжди була вода і тепло, не проривалась каналізація. А за цим стоїть постійна кропітка праця комунальників. З метою обміну досвідом, накреслення шляхів подолання проблем ми зібралися представниками комунальних служб».

Учасники семінару обговорили питання стану водопровідно-каналізаційного господарства області та окреслили шляхи його покращення, обмінялись досвідом роботи в цьому напрямку. Досвідом впровадження енергозберігаючих технологій в муніципальних компаніях України з присутніми поділився регіональний менеджер «Віло».
 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua