www.romny.osp-ua.info

Зустріч у родинному колі
13.05.2016

В останній місяць весни, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світлі свята – День матері та Міжнародний день родини.

В святково прикрашеному квітами, малюнками та виробами, виготовленими дитячими руками, читальному залі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича зібралися однією дружною сім’єю батьки і діти із прийомних родин Ромась, Падука, Ротенко, Савченко-Орлова, Сорока та представники дитячого будинку сімейного типу Веселови, щоб краще пізнати одне одного, цікаво провести час, відпочити.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Жогло. Присутня на святі депутат обласної ради Вікторія Мурич у своєму виступі закликала дітей любити, поважати, шанувати своїх прийомних батьків. Під бурхливі оплески в залі діти із кожної сім’ї представили свою концертну програму: читали вірші, гуморески, співали пісень, за що отримували подарунки. Для найменших учасників свята бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей підготували виставу лялькового театру «Веселка». Місцеві поети Тетяна Лісненко та Віктор Клейніх читали вірші присвячені матері, дітям, родині. Зустріч відбувалася в теплій сімейній атмосфері з чаєм та солодощами.
 За повідомленням відділу культури.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua