www.romny.osp-ua.info

Нарада з питання сплати акцизного податку
18.05.2016

17 травня радником міського голови Тетяною Головко за участі представників податкової інспекції, управління економічного розвитку та фінансового управління проведена нарада з питання здійснення організаційних заходів щодо збільшення надходжень до міського бюджету від сплати суб’єктами господарювання акцизного податку з роздрібного продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

Розглянуто перелік платників, які сплачують незначні суми акцизного податку. Прийнято рішення про проведення чергового засідання спільної робочої  групи з вивчення резервів наповнення та ефективності використання коштів міського бюджету з запрошенням на нього суб’єктів підприємницької діяльності, в т.ч. тих, які уже були по цьому питанню на засіданні робочої групи у лютому 2016 року, але продовжують сплачувати акцизний податок в незначних розмірах.

Також міською радою буде направлено листа в податкову інспекцію з пропозицією здійснення податковою інспекцією відстеження товарообігу підакцизних товарів шляхом проведення фактичних перевірок окремих платників, які задекларували та сплатили найнижчі суми акцизного податку.

За повідомленням управління економічного розвитку

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua