www.romny.osp-ua.info

«Медичні» баталії в Ромнах
18.05.2016

Не вперше колектив ДЗ «Лінійна поліклініка станції Ромни СТГО «ПЗ» проводить акції протесту під стінами міськвиконкому, вимагаючи від міської влади виплати заробітної плати, оскільки з 01.01.2016 даний заклад вже не фінансується за рахунок державних субвенцій.

Ситуація з протестуючими (близько 30 осіб) склалася через дії бувшого керівника закладу, який чинив перешкоди та подавав судові позови, які не давали змогу провести переведення працівників до штату комунального закладу «Роменська ЦРЛ», як передбачалося рішенням міської ради про реорганізацію. Медичним працівникам закладу були запропоновані посади, 12 з них написали згоди на перехід, але не з’явилися у відділ кадрів Роменської ЦРЛ.

Розуміючи, що люди, введені в оману, дезінформовано та стали заручниками ситуації, міська влада намагалася знайти компроміс.

За останні два дні проведені оперативні наради при голові Сумської ОДА Миколі Ключко, за участю його заступників Івана Боршоша та Миколи Подопригори, начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенко, представників правоохонних установ.

У результаті обговорень було прийнято рішення провести позачергове засідання міської ради, розпочати процедуру ліквідації закладу та звернутися до депутатів міської ради щодо можливості виділення коштів на здійснення відповідних розрахунків.

Варто зазначити, що з 01.01.2016 надання медичних послуг в місті в повному обсязі забезпечується працівниками Роменської ЦРЛ.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua