www.romny.osp-ua.info

Кращий колективний договір
19.05.2016

Сучасний колективний договір, з одного боку, є актом безпосередньої участі трудових колективів в правовому регулюванні праці працівників даної юридичної особи, в створенні локальних норм права, а з іншого – актом участі працівників, їх трудового колективу в керуванні підприємством, оскільки може розвивати виробничу демократію, участь працівників в місцевій правотворчості. В ньому відображаються і з’єднуються інтереси працівників і роботодавці в, оскільки колективний договір представляє консенсус інтересів соціальних партнерів. Його справедливо називають основним законом підприємства, оскільки саме він регулює рівень оплати праці, питання зайнятості, охорони праці та здоров’я, додаткові соціальні пільги та гарантії на конкретному підприємстві.

Щорічно згідно розпорядження міського голови від 31.03.2011 №61 проводиться міський конкурсу «Кращий колективний договір». Його мета - сприяння підвищенню гарантій соціально-трудових прав працівників через колективні договори, розповсюдження позитивного досвіду з даного питання підприємств, установ та організацій.

У поточному році конкурс проведено серед установ органів виконавчої влади та місцевого сомоврядування.

Згідно рішення Організаційного комітету від 15 квітня 2016 року на оперативній нараді секретар міської ради Валерій Мицик урочисто вручив дипломи переможцям конкурсу «Кращий колективний договір» за 2015 рік, їх отримали:

- перше місце - Виконавчий комітет Роменської міської ради;

- друге місце - Роменське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області;.

- третє місце - Фінансове управління виконавчого комітету Роменської міської ради Сумської області. За повідомленням УПСЗН 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua