www.romny.osp-ua.info

День науки для майбутніх науковців
24.05.2016

19 травня 2016 року на базі СЗОШ №1 традиційно відбулася підсумкова науково-практична учнівська конференція «Потенціал творчості та інтелекту Роменщини», присвячена Дню науки в Україні.

На свято були запрошені секретар міської ради Валерій Мицик, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Роменської міської ради Альбіна Хоменко, співзасновник громадської організації «Українська громадська рада» Олександр Пашко, керівник напрямку молодіжної політики Української громадської ради Віталій Воробей, голова Роменської філії Української громадської ради Андрій Тихий, голова громадської організації «Промінь Слобожанщини» Олександр Батій.

Учасниками заходу стали учні - слухачі Роменської МАН, педагоги - керівники наукових секцій, представники батьківського колективу.

На урочистому відкритті конференції з вітальним словом виступив Валерій Мицик, який відзначив вагомі здобутки Роменських МАНівців та вручив нагороди учням, які вибороли найбільшу кількість перемог на обласних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсах: Івницькому О., Прасол І., Московцю С., Гричановському С., Колпаку М., Петренку В., Сколоті С., Зінченку С., Дудці Е., Лисенку В. До привітань приєдналися і представники громадських організацій «Українська громадська рада» та «Промінь Слобожанщини», які вручили подарунки дітям: книжки та солодкі призи.

Альбіна Хоменко зазначила, що успіхи юних інтелектуалів були б неможливими без наполегливої праці їх наставників – наукових керівників. Були вручені подяки відділу освіти та подарунки від громадських організацій педагогам, які підготували найбільшу кількість переможців: Бартошу Є.М., Литвиненко О.В., Шевченку С.В., Шульзі Ю.Г., Романчуку М.М.

Підводила підсумки роботи з інтелектуально обдарованою учнівською молоддю міста за 2015-2016 навчальний рік у галузі науково-дослідницької роботи директор Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді Оксана Андрущенко. Вона також окреслила основні завдання та  перспективи на майбутнє.

Не залишилися поза увагою і батьки вихованців. Їм були вручені подяки за допомогу в роботі з обдарованими дітьми, сприяння розвитку Роменської МАН. Директор також подякувала всім, хто долучився до налагодження роботи з інтелектуальною елітою міста: відділу освіти та методичному кабінету, навчальним закладам міста, Сумському ОЦПО та РТМ, Сумському державному університету, громадським організаціям «Українська громадська рада» та «Промінь Слобожанщини».

У практичній частині конференції слухачі Роменської МАН представили свої роботи, які є їх першими досягненнями у науково-дослідницькій сфері. Обговорювалися цікаві та актуальні питання. Всі учасники конференції отримали сертифікати та за результатами роботи буде видано збірку матеріалів конференції.

Закриваючи науково-практичну учнівську конференцію, директор Роменської МАН Оксана Андрущенко побажала юним науковцям: «Залишатися лідером у обраній галузі, не втомлюючись осягати нове, долаючи небачені труднощі і перешкоди, перемагаючи гідних суперників та найсильніших конкурентів. Мала академія і надалі буде для вас необхідною опорою в досягненні і підкоренні нових висот».

 

За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua