www.romny.osp-ua.info

Програма підтримки бізнесу
31.05.2016

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до європейської програми малого і середнього бізнесу COSME та підписання відповідної Угоди про участь у Програмі з Європейською Комісією.

COSME (2014-2020) - це програма ЄС, що спрямована на зміцнення конкурентоспроможності та стійкості малих та середніх підприємств, загальний бюджет якої складає 2,3 млрд евро. Програма COSME підтримує проекти різноманітної тематики, які включають полегшення виходу на зовнішні ринки, поліпшення умов для конкурентоспроможності, формування культури ведення бізнесу, кластери, туризм, зниження адміністративного тягаря для компаній і захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють у країнах, які не є членами ЄС. Реалізація проектів у рамках COSME також сприятиме просуванню нових можливостей у рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, як для українських, так і для європейських компаній.

У зв'язку з цим, а також з метою одержання суб'єктами малого підприємництва додаткової фінансової підтримки пропонуємо опрацювати Програму та вжити заходи щодо участі у ній.

Ознайомитися з текстом програми можна за посиланням:http://bit.ly/1rod18а Детально про те, як долучитися до програми COSME, можна дізнатися тут: http://bit.ly/1WfQdBd

У разі подання заявок на участь у Програмі просимо поінформувати Управління економічного розвитку Роменської міської ради, за тел. 2-26-68

За повідомленням Управління економічного розвитку

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua