www.romny.osp-ua.info

Управління реєстраційних послуг інформує
13.06.2016

Сьогодні в нашій державі відбувається багато змін, не оминули ці зміни і наше місто. Відповідно до вимог закону управлінням реєстраційних послуг було прийнято картотеки з даними про місце проживання громадян від житлово-експлуатаційних організацій міста.

Мешканцям нашого міста, житло яких обслуговується житлово-експлуатаційними організаціями, для отримання довідок про реєстрацію місця проживання для надання їх в організації, що надають послуги з електро-, газо-, водопостачання, водовідведення та вивозу сміття необхідно звертатися до виконавчого комітету Роменської міської ради (каб. № 10, бульв. Шевченка, 2, м. Ромни).

Для спрощення процедури отримання субсидій, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради для нарахування субсидії не вимагає від громадян довідок про реєстрацію місця проживання, а самостійно направляє відповідні запити до Управління реєстраційних послуг.

Крім того повідомляємо, що управлінням реєстраційних послуг Роменської міської ради надаються послуги у сфері реєстрації місця проживання, у сфері реєстрації бізнесу та у сфері реєстрації майна.

Протягом травня 2016 року управлінням реєстраційних послуг надано 763 послуги у сфері реєстрації місця проживання, 49 – у сфері реєстрації бізнесу, 231 – у сфері реєстрації майна. Зараховано до місцевого бюджету – 21 тис. 466 грн. адмін. збору, до державного бюджету – 8 тис. 972 грн. держмита.

Отримати вище зазначені послуги громадяни можуть звернувшись до центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 2, каб. 10.

Крім того кожен мешканець нашого міста може отримати консультацію в сфері реєстрації зателефонувавши за тел. 5-29-15.

За повідомленням Управління реєстраційних послуг

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua