www.romny.osp-ua.info

Роменці святкували День молоді
29.06.2016

Щорічно, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді - свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

26 червня 2016 року молодь Роменщини відзначала своє свято - День молоді - свято юні, краси та любові.

З самого рання, радісно, весело та бадьоро розпочався цей день. Вулицями міста пройшов Нептун зі своєю світою, які запрошували усіх роменців до річки Сула на традиційне Свято Нептуна, де на базі відпочинку «Козацька пристань» відбулись веселі ігри, розваги, конкурси та рухливі ігри для дітей, в яких взяли участь вихованці ДЮСШ відділу освіти, Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини».

На березі р.Сула пройшли змагання з пляжного волейболу, в яких перемогу здобула команда «Ветерани», друге місце посіла команда «Алло», третє місце виборола команда «Бобрик».

В шаховому клубі спортивного комплексу ім. Володимира Окіпного відбувся турнір з шахів, присвячений Дню молоді, в якому взяли молоді шахісти міста.

Цього дня в сквері ім.Т.Г.Шевенка пройшла фотовиставка «Війна на Сході очима волонтера» та «Кіно просто неба» (перегляд відеороликів з АТО ), які організували представники громадської організації «Патріоти Роменщини» . Мета заходу: нагадати роменцям, що, незважаючи на свято, в Україні продовжується АТО, де, нажаль, майже щодня гинуть наші захисники. Серед фото – світлина нашого земляка Олександра Морозова, який 1,5 роки знаходиться в полоні.

А ввечері, жителі нашого міста зібрались на центральній площі міста на урочистості з нагоди святкування Дня молоді та на конкурсно-розважальну програму «Роменська красуня-2016». З вітальним словом до молоді звернувся міський голова Сергій Салатун, який наголосив, що молодість - це віра у завтрашній день,і це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

Флешмоб «Молодь України», який провели вихованці зразкового аматорського танцювального колективу «Дивограй» Роменського міського будинку культури (керівник Людмила Бабич) показав, що молодь завжди сповнена оптимістичних поглядів у майбутнє, нестримна у своєму русі до піднесеного та красивого.

Під оплески присутніх, за активну громадську позицію, патріотизм, сумлінну працю, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів, формування культурного та морального розвитку особистості, доброчинну діяльність, спортивні досягнення та з нагоди Дня молоді , міський голова Сергій Андрійович вручив грамоти кращим представникам нашої молоді.

Далі розпочалась концертна програма «Майбутнє України будувати молодим» та конкурсно-розважальна програма «Роменська красуня -2016» . П’ять дівчат, у п’яти етапах конкурсу («Я роменчанка - роменчаночка», «ділова мода», «спортивна мода», «моє захоплення», «світська вечірка») показали свої таланти та здібності.

За результатами засідання журі дівчата отримали почесні титули та були нагороджені цінними подарунками . Титули отримали :

«Роменська красуня -2016»
- Тарасенко Віта

«Міс Глядацьких симпатій» - Псюр Анна

«Міс Елегантність» - Пилипенко Альвіна

«Міс Фантазія» - Мошна Юлія (ЗОШ №10)

«Міс Чарівність» - Олійник Крістіна

Після закінчення концертної програми була проведена молодіжна дискотека.

Конкурс «Роменська красуня-2016», концертні номери та дискотека додали гарного настрою усім, хто зібрався на центральній площі міста відзначити День молоді.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради щиро дякує всім, хто вклав свою душу , енергію та фінансову підтримку в організацію та проведення свята!.

За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua