www.romny.osp-ua.info

У Ромнах молодіжне свято - фестиваль- конкурс хіп-хоп культури «Маятник-фест- 3», присвячений Дню прапора України та 25–й річниці Незалежності України
26.08.2016

20 серпня 2016 року наше славетне місто Ромен зустрічало гостей з Києва, Лебедина,  Полтави, Сум, Липової Долини - учасників фестивалю хіп-хоп  культури «Маятник-фест- 3», присвяченого Дню прапора України та 25–й річниці Незалежності України ( більше 120 учасників).  Наше місто представляла команда  «Ромны «Delayеrs Team» ( керівник гурткової роботи по брейк-дансу  ЦПО та РТМ Ростислав Яременко).

Фестиваль-конкурс хіп-хоп культури «Маятник-фест 3» проводиться третій рік поспіль,  і дає змогу відкритися кожній творчій особистості на території нашого міста. А ще фестиваль-конкурс сприяє виявленню та залученню талановитої  молоді до розвитку культурного різноманіття, зміцнення розвитку творчих зв’язків серед  молодіжних груп  та творчих колективів.

Організаторами свята в цьому році стали управління молоді та спорту  Сумської ОДА (заступник начальника управління Ольга Резніченко), відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради (начальник  Володимир Мельник),  сектор молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Роменської РДА (завідувач сектору Тетяна Тунік), Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради (директор Олександра Васюта)  та керівник команди  «Ромны «Delayеrs Team»  Ростислав Яременко.

Розпочалось свято з самого ранку: на міському стадіоні ім.. Володимира Окіпного  вуличний художник Михайло Тітаренко (Тіпок, м. Ромни) намалював  графіті - символ Фестивалю, а о 10.00 годині в міському Будинку культури і відпочинку суддя фестивалю Максим Осадчий (Максі Мув ,м.Київ) провів «майстер-клас» за участю  майже всіх учасників заходу.

О 13.00 год. у  парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка (біля Альтанки) відбулось урочисте відкриття заходу. З вітальним словом до учасників фестивалю та присутніх звернувся начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник який  зазначив, що без віри у свої здібності, у свої сили не можна братися за жодну справу. Активно діяти, творчо працювати - ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній молодій людині стати майстром своєї справи.

Майстри  церемоній Ростислав Яременко (Емсі Доктор Рос, м.Ромни) та Віталій  Хрін (Емсі Джамп, м.Лебедин) оголосили  номінації , по яким змагались юнаки та дівчата (брейкінг КІДС, брейкінг Бегіннерс, брейкінг Бігьорлс, брейкінг ПРО, супер ПРО та «команда на команду»), і розпочались  «танцювальні битви»….

Боротьба за перемогу була дуже напруженою, усі учасники заходу показали високу майстерність та волю до перемоги.

По закінченню танцювальних баталій переможці та призери  у своїх номінаціях були нагороджені грамотами, Кубками та цінними призами.

Представники  комнди м.Ромни  Михайло Усик (Бол, номінація брейкінг-Про) та Карина Шкура(Кері Бласт, номінація брейкінг Бігьорлс) посіли почесні 2 місця.

Гучними оплесками вболівальники та учасники заходу подякували Андрію Науменко (Декс, м.Ромни) за виконання біт-боксу, діджеям Тімуру Тураєву (ЗЕТТ) та діджею   Богдану  Загородньому (Джазі )  м. Полтава  за якісну «прокачку» «Маятника-фесту».

Після закінчення заходу учасники зробили сумісне фото на згадку.

Також, ми щиро вдячні всім молодіжним танцювальним командам, і взагалі , всім учасникам фестивалю-конкурсу, які доклали максимум зусиль, щоб зробити фестиваль «Маятник-фест» святом «возвеличення  творчості та таланту»; щоб для кожного наш фестиваль став кроком вперед, сходинкою до мрії.
 За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua