www.romny.osp-ua.info

Свято прихильників здорового способу життя
12.09.2016

Традиційно, у другу суботу вересня, відзначається свято всіх працівників фізичної культури і спорту, спортсменів, ветеранів спорту.

Напередодні свята у міському будинку культури відбулись урочистості  з нагоди Дня фізичної культури і спорту.  

Зі словами привітання виступили міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту Володимир Мельник, начальник відділу освіти Ірина Івницька.

Ветерани спорту були нагороджені грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради, а переможці та призери комплексного заліку 24-х міських ігор школярів подарунками.

Володимир Мельник у своєму виступі виділив основне завдання на сьогодні  – це  створення відповідних умов для залучення дітей, молоді та їх батьків до спортивних залів та майданчиків. Також поділився  досягненнями Роменських спортсменів та перспективами розвитку спорту в місті.

Грамотами відділу молоді та спорту були нагороджені кращі викладачі фізичного виховання та вчителі фізичної культури.

Грамотами відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради та грошовими преміями були нагороджені кращі працівники Роменської дитячо-юнацької спортивної школи.

Зі словами привітання  виступив майстер спорту міжнародного класу з метання списа серед ветеранів Сергій Гаврась. Він подякував міському голові Сергію Салатуну за допомогу та підтримку фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів.

В затишній концертній залі та невимушеній, приємній, дружній атмосфері,  піснями привітали усіх присутніх солісти міського будинку культури Дарія та Євгеній Шокоти, Таня  Флай та Тетяна Литвиненко.


За повідомленням міського будинку культури

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua