www.romny.osp-ua.info

Оперативна нарада
18.10.2016

На черговій оперативній нараді, яку провів секретар міської ради Валерій Мицик було розглянуто ряд важливих питань.

Зокрема начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Литвиненко поінформував про забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста. Протягом 9 місяців поточного року відділом містобудування та архітектури здійснювався контрол ь за будівництвом нових та реконструкцією об’єктів різного призначення. При видачі містобудівних умов та обмежень на проектуванні цих об’єктів передбачалося забезпечення умов для безперешкодного доступу інвалідів. Такі вимоги виконані на об’єктах житлового будівництва в багатоквартирних будинках по вул.. Монастирській, 4Г та вул.. Коржівській,54-56, у відповідності виконаний пандус до приміщення ощадбанку по вул.. Соборній, 2. На жаль деякі виконавці (управління житлово-комунального господарства, управління економічного розвитку та комунальне підприємство «Ромнитранссервіс») не подають до відділу містобудування та архітектури інформацію про виконання заходів.

Актуальним є питання щодо початку опалювального сезону. Начальник управління житлово-комунального господарства Микола Губка повідомив, що станом на 18.10.2016 на всіх об’єктах соціальної та житлової сфери проведено включення опалення. Ведуться роботи по встановленню стабільного режиму опалення.

Керівники підприємств та організацій, від яких залежить стабільна робота в місті, повідомили про нагальні питання роботи.
 

 

За повідомленням загального відділу

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua