www.romny.osp-ua.info

Колегія відділу освіти
28.10.2016

25 жовтня 2016 року на базі відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради відбулось за планом роботи чергове засідання колегії відділу освіти . На засіданні були присутні керівник місцевої прокуратури старший радник юстиції Володимир Кузченко, начальник відділу освіти Ірина Івницька, працівники відділу освіти та керівники навчальних закладів міста.

Питання організації роботи щодо профілактики злочинності та правопорушень серед учнівської молоді висвітлив Кузченко В.О. В обговоренні даного питання взяли участь начальник відділу освіти Ірина Івницька та директори загальноосвітніх закладів міста: Валентина Судьїна (СЗОШ №1), Лідія Скрипка (СЗОШ №2), Наталія Діхнич (ЗОШ№5), Вікторія Зеленська (ЗОШ№11).

Також було розглянуто 5 робочих питань. З підсумками ЗНО учнів у 2016 році ознайомила присутніх методист методичного кабінету відділу освіти Олена Науменко. Про стан викладання та рівень знань учнів з інформатики у ЗОШ №5,7 доповіла методист методкабінету Вікторія Ганусова. Висвітлила організацію інноваційної діяльності в ДНЗ № 6,10 методист методкабінету Наталія Бурда. Головний спеціаліст відділу освіти Олександр Матяш доповів про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 27.10.15 №4 «Про організацію роботи з виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів від 12.04.2000 № 646».

Нововведенням Порядку проведення державної атестації навчальних закладів є публічна презентація діяльності закладу. У рамках такої презентації висвітлила звіт про роботу Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді директор Роменської МАН Оксана Андрущенко.

Наступне засідання колегії відділу освіти, згідно з планом, відбудеться у грудні 2016 року.

За повідомленням відділу освіти 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua