www.romny.osp-ua.info

Наші перемоги на міжнародному рівні
03.11.2016

 Учениця Роменського ВПУ взяла участь у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCооkFEST» та І Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

31 жовтня – 3 листопада 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» у межах проведення Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH-2016 проходив ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCооkFEST-2016» – знаковий кулінарний та гастрономічний конкурс серед професіоналів (кухарів, готельєрів, рестораторів, кондитерів, постачальників HoReCa), які прагнуть постійно удосконалювати професійні компетентності та практичні навички, збагачувати набутий досвід з кулінарного і кондитерського мистецтва. У рамках фестивалю також було проведено І Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

Головою суддівської колегії Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCооkFEST-2016» був Президент Всесвітньої Асоціації кулінарних союзів (WorldChefs) Томас Андраес Гуглер(Саудівська Аравія).

Оцінював роботи професійний та авторитетний міжнародний суддівський корпус, до складу якого увійшли всесвітньо відомі шеф-кухарі, атестовані WorldChefs, зокрема, Марія Шрамко (Ісландія), Джордж Костіч (Сербія), Еніл Гровер (Індія), Роман Девід Таубер (Польща), Саркіз Якубян (Ізраїль), Йосип Царевич (Хорватія), Мімоза Балла (Албанія), Іво Андріч (Сербія), Зарміг Халаджян (Катар), що свідчить про популярність заходу та його високий статус, який  забезпечує високий професійний рівень суддівства кулінарних змагань і сприяє зміцненню дружніх відносин між  кулінарними спільнотами України та інших держав.

Конкурсні роботи оцінювалися відповідно до критеріїв, рекомендованими Всесвітньою Асоціацією Кулінарних Союзів (WACS) і передбачали номінації: Арт-клас, індивідуальні та командні змагання.

Участь у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCооkFEST-2016» взяли понад 200 учасників - національні команди з різних регіонів України та зарубіжні команди кухарів з 10 країн. Згідно з  програмою фестивалю проведено виставку робіт АРТ-класу, майстер-класи,  дискусійні платформи, індивідуальні та командні змагання.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не оминув цей масштабний та грандіозний захід. У номінації «АРТ-клас» з кондитерського мистецтва (категорія D7) взяла участь учениця групи КК-3 Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Клименко Ірина Сергіївна, яка представляла гостям та учасникам дві художні роботи з тіста: композицію з солодкого тіста «Зимова казка» та із солоного «Мій сонячний дім – це моя Україна».

До участі у Міжнародному кулінарному фестивалі ученицю підготували майстри виробничого навчання - Мовчан Ірина Володимирівна, Литвин Тамара Іванівна та Гончаренко Наталія Миколаївна. 

Під час конкурсу учениця Роменського ВПУ мала унікальну можливість поспілкуватись з визнаними майстрами кулінарного мистецтва та дізнатися таємниці кулінарного мистецтва від міжнародних експертів.

За результатами,  учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Ірина Клименко отримала срібну медаль ІІ Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCооkFEST-2016» та стала дипломантом І Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

 

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua