www.romny.osp-ua.info

Ромни - сучасне відділення Ощадбанку
01.12.2016
У Ромнах відкрито інклюзивне відділення Ощадбанку, адаптоване для обслуговування людей з особливими потребами - на візках, з вадами зору, слуху та ін. На черзі Глухів. 

Міський голова ознайомився з роботою установи, поспілкувався із відвідувачами банку та разом протестували якість надання банківських послуг, висловивши свої міркування і побажання з приводу роботи даного банку. 

Для вільного доступу людей з особливими потребами у відділенні передбачен і:пандус; тактильна плитка; тактильні маркери; кнопка виклику менеджера; банкомат та інформаційно-платіжний термінал із тактильними маркерами, роз’ємом для навушників та програмою для керування голосом."Дуже приємно, що й роменці можуть відчути масштабність тих змін, які відбуваються в банку. Це справжнеє свято для людей з обмеженими можливостями, адже відкриття такої установи відбулося спме напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю."Комфортність та якість обслуговування нового відділення відзначили присутні на відкритті представники громадських організацій людей з особливими потребами.
 за повідомленням відділу з питань внутрішньої політики 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua