www.romny.osp-ua.info

До уваги суб’єктів господарювання!
19.12.2016

Сумська торгово-промислова повідомляє, що 18 листопада 2016 року в Посольстві Індії в Україні була успішно проведена зустріч представників ділових кіл Сумської області з іноземними партнерами. В процесі обговорення була досягнута домовленість про подальшу плідну співпрацю та погодження партнерських стосунків між Сумською областю та провінцією Гуджарат, подібною до нашого регіону за структурою економіки.

В даний час готується бізнес-місія сумських підприємців до провінції Гуджарат в Індії на чолі з головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою Клочком, та президентом торгово-промислової палати України почесним консулом Франції в Україні Геннадієм Чижиковим.

У рамках бізнес-місії заплановане відвідування вільних економічних зон, провідних підприємств країни, а також зустрічі з представниками місцевого самоврядування та підписання договору співпраці з торгово-промисловою палатою провінції Гуджарату.

Запрошуємо підприємців Роменщини взяти участь в цій бізнес-місії, яка запланована на кінець лютого 2017 року.

Довідки щодо участі в бізнес-місії за телефоном: 5-32-62 відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку Управління економічного розвитку Роменської міської ради.
 

Управління економічного розвитку Роменської міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua