www.romny.osp-ua.info

Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради створене для забезпечення комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста та з метою найбільш повного задоволення потреб населення, підприємств, організацій і установ
30.01.2017

Основними завданнями управління є: забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства щодо питань утримання житлового фонду, мереж зовнішнього освітлення, ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі, мостів, озеленення, підготовки житла до роботи в осінньо-зимовий період, організація контролю за санітарним станом міста та за виконанням Правил благоустрою та координує роботу комунальних підприємств міста. За січень 2017 року працівниками Управління були проведені роботи по поточному ремонту автобусних зупинок по бульвару Свободи, 2 та бульвару Московська, 29, вулиці Київська зупинка «Школа № 8».

Протягом січня2017 року працівниками відділу благоустрою та санітарної очистки міста, у тому числі і інспекторами, проводилися роботи по попередженню приватних підприємців по вулицям міста щодо прибирання прилеглої території від снігу та посипання льоду. В ході проведеної роботи було складено два протоколи. Також проведені рейди по стихійній торгівлі по вулиці Руденка (складено один протокол в зв’язку з неналежним порядком утримання домашніх тварин згідно з  пунктом 10.2.4 Правил благоустрою м. Ромни). 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua