www.romny.osp-ua.info

Державна атестація дошкільного навчального закладу № 4 «Малятко»
21.02.2017

20 лютого 2017 року розпочато  державну атестаційну експертизу Роменського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 «Малятко», що триватиме до 03 березня 2017 року. До складу атестаційної комісії ввійшли працівники відділу освіти, дошкільних навчальних закладів міста та громадськості.

Начальник відділу освіти Ірина Івницька, даючи старт атестації, представила колективу дитсадка членів комісії,  ознайомила з робочою програмою  та  довела до відома присутніх інформацію щодо створення в закладі  належних умов для забезпечення його функціонування. Зокрема Ірина Олексіївна зазначила, що протягом останніх трьох років з бюджету розвитку міста буливиділені кошти у сумі 109,9 тис.грн. на реконструкцію м’якої покрівлі, придбання пральної машини, мультимедійного комплекту, ноутбука, газонокосарки, бензогенератора для котельні, дитячих меблів.

Завідувач дитсадка № 4  Наталія Стуканова провела відкриту публічну презентацію дошкільного закладу, до якої були залучені педагогічний колектив та представники батьківського комітету садочка. Наталія Петрівна в цікавій нетрадиційній формі відеорепортажу  висвітлила питання щодо становлення та розвитку дитсадка, удосконалення його матеріально-технічної бази, модернізації форм та змісту навчально-виховного процесу, результативність роботи  та досягнення педагогічного колективу. Виступ завідувача тісно переплітався з мелодійним дитячим співом та запальними таночками, що забезпечили присутнім піднесений настрій і створили святкову атмосферу.

По завершенню офіційної частини зібрання педагогічними працівниками проведено екскурсію-огляд предметно-розвивального середовища закладу. Крім того, члени атестаційної комісії мали можливість переглянути виставку дитячих робіт «Руками творимо дива», що організована спільно з батьками. Милували око рукотворні поробки та картини з бісеру, вироби з паперу та стрічок.

Такий вдалий початок дав впевнений  старт плідній співпраці між членами комісії та колективом дитсадка.
 
За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua