www.romny.osp-ua.info

Нові перемоги Вівату
30.03.2017

26-го березня 2017 року у Обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка, який розташований на Красній площі, в самому центрі Чернігова пройшов IX Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва "Нове покоління". Понад 300 номерів від 90 колективів з різних областей країни: Київської, Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Рівненської, Сумської, Полтавської, Житомирської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та колективи з Республіки Білорусь взяли участь у цьому фестивалі!

Зразковий аматорський ансамбль танцю «ВІВАТ» міського будинку культури (керівник - К. О. Лук'яненко) також став учасником цього конкурсу.

До складу журі увійшли: Сергій Змійок (фіналіст ТВ проекту «Танцюють всі», хореограф «Танцюють всі 5,6,7,8,9», соліст 3D спектаклю «Барон Мюнхаузен»), Наталія Лігай (переможиця ТВ проекту «Танцюють всі 2»), Горбач Роман (хореограф шоу «Танцюють всі» та різноманітних шоу в Германії, Автрії, Словенії, Китаї та інших країнах), Євгеній Кулаковський (засновник D/ side Dance studio, президент Hip-Hop Internatiomal Ukaraine) та інші майстри хореографічного мистецтва.

"Віватівці" привезли на конкурс 4 хореографічні композицій. Члени журі переглянули представлені номери і оголосили результати. Колектив  "ВІВАТ" став Золотим призером з композицією «Барабани», Срібним призером (двічі) з хореографічними композиціями «На варті Вітчизни» та «Подоляночка» і бронзовим призером за «Вальс квітів».  Крім того, колектив був нагороджений спеціальною премією за високий рівень виконавської майстерності. 

Вітаємо всіх учасників колективу з перемогою на такому визначному фестивалі, бажаємо їм нових творчих здобутків та незгасаючого натхнення!

А 8-го квітня о 14.00 у МБК відбудеться звітний концерт «ВІВАТУ» з нагоди 15-річчя колективу! Запрошуємо всіх відсвяткувати з нами День Народження!

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua