www.romny.osp-ua.info

Перспективи запровадження в місті Ромни програми «Шлюб за добу»
14.04.2017

11 квітня 2017 року була проведена  робоча  нарада при секретарю  Роменської  міської ради Мицику В.М. за участю начальника Роменського міського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Сумській області Оксюти Л.М., заступника начальника управління реєстраційних послуг  Роменської міської ради Оганесян П.М. та  головного спеціаліста  відділу    реєстру  територіальної громади управління реєстраційних послуг  Роменської міської ради   Мартиненко Ю.С., на якій  було обговорено перспективи запровадження в місті Ромни програми «Шлюб за добу» та розглянуто питання щодо узгодження дій управління реєстраційних послуг Роменської міської ради та Роменського міського відділу ДРАЦС підчас одночасної державної реєстрації новонародженої дитини і реєстрації  її місця проживання.

Начальником  Роменського міського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Сумській області Оксютою Л.М. було доведено до відому присутніх  Розпорядження  Кабінету Міністрів України  від 22.02.2017 № 192-р “Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502”, яким розширено перелік населених пунктів, запровадженого  пілотного проекту «Шлюб за добу» щодо державної реєстрації шлюбу та визначено порядок надання такої послуги виконавчими комітетами сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад.

Під час зустрічі було обговорено про порядок надання клопотання про спроможність надання такої послуги, який порядок надання послуги  з організації  проведення державної реєстрації шлюбу, у який строк проводиться державна реєстрація шлюбу та про порядок прийому та видачі документів про державну реєстрацію шлюбу.


За повідомленням Управління реєстраційних послуг

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua