www.romny.osp-ua.info

Міський голова обговорив важливі питання з роменцями-ліквідаторами аварії на ЧАЕС
20.04.2017

20 квітня 2017 року в залі засідань виконкому Роменської міської ради відбулося засідання «круглого столу» членів громадської організації “Інваліди Чорнобиля» з представниками органів місцевого самоврядування  та  надавачами комунальних послуг.  В заході взяли участь  міський голова Сергій Салатун, заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник управління  праці та  соціального захисту населення Ярослав Панченко, голова громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Володимир Оніщенко, заступник головного лікаря Роменської ЦРЛ Інна Жук, представники Пенсійного фонду, керівники підприємств - надавачів комунальних послуг.

Мета «круглого столу» – посилення уваги до повсякденних потреб жителів  міста, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, виявлення соціальних проблем та шляхи  їх вирішення.

Обговорили питання про соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме про надання пільг та проведення оздоровлення; про медичне обслуговування чорнобильців.

Як результат засідання вирішено активізувати роботу щодо поліпшення надання медичних та соціальних послуг учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілим міста.

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм у боротьбі з невидимим ворогом, та з нагоди відзначення 31-х роковин Чорнобильської катастрофи міський  голова  Сергій Салатун відзначив подяками 25 осіб, із числа  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Заступник міського голови Ігор Тетірко  вручив білети на безкоштовне відвідування Цирку дітям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 за повідомленням УПСЗН 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua