www.romny.osp-ua.info

Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення
20.04.2017

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки з працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб із Донецької, Луганської областей, Автономної республіки Крим та місцевих мешканців, у тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» розпочинає набір учасників для участі у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення України». Програма з самозайнятості, мікропідприємництва, професійно-орієнтаційних курсів розрахована на осіб віком від 18 до 60 років. Участь у проекті можуть взяти ВПО та незахищені  верстви населення , демобілізовані  в запас воїни АТО, які не підлягають повторній мобілізації, у розподілі – 75% ВПО, 25% місцевих мешканців, які проживають в Сумській області.

З умовами проекту та роботою Міжнародної організації з міграції можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням: http://www.iom.org.ua.

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету та додати скановану копію паспорту (1,2 сторінки та прописка),  ідентифікаційний код, довідку ВПО чи довідку учасника АТО, свідоцтво (виписку, витяг) ФОП для приватних підприємців.  Заповнену анкету та скановані документи для участі в проекті надсилати за адресою: : ligasoc.sumy@gmail.com.

Контактні телефони: 0959268504 - Едуард

                                                0999403587 – Володимир

                                                0660515089 - Станіслав

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua