www.romny.osp-ua.info

Зустріч з родиною Деревських
18.05.2017

Мама... В усі часи всі народи величали її як найбільшу святиню. Вона – основа життя, берегиня роду людського. 6 травня – день народження жінки-героїні, Матері з великої літери – Олександри Аврамівни Деревської. День її пам’яті – свято для всіх її численних дітей.

16 травня 2017 року відбулася традиційна зустріч дітей, онуків, правнуків Матері-героїні О.А. Деревської, присвячена 115-річниці з дня її народження. Цьогоріч представники родини з`їхалися з різних міст нашої держави.

Гостинно відкрила свої двері СЗОШ № 2, де в свій час навчалися прийомні діти Олександри Аврамівни і де зараз навчається її правнук. У вестибюлі школи гостей зустрічали запашним караваєм, вітальні слова лунали від учнів та директора школи Лідії Олексіївни Скрипки. Потім Андрій Юрійович Сербін представив власноруч створений сайт, присвячений О.А. Деревській, на якому зібрані документи, фото-, аудіо-, відеоматеріали. Хвилюючім до сліз був виховний захід «Мамо, Ви в пам`яті нашій навіки», який підготували учні та вчителі школи.

Слова вдячності за материнський подвиг лунали від міського голови Сергія Андрійовича Салатуна на урочистому мітингу, який відбувся біля пам`ятника О.А. Деревській. Потім всі мали змогу відвідати гімназію-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, де відбувся захід, присвячений Дню матері. Учні гімназії-інтернату та гості подивилися фільм «Роменська мадонна» та відвідали музей.

Сподіваємося, що цьогорічна зустріч залишиться яскравою сторінкою в історії сім’ї Деревських.За повідомленням відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua