www.romny.osp-ua.info

Навчальний тренінг «Методологія та практика проведення М-тесту»
07.07.2017

Важливою складовою державної регуляторної політики є проведення в ході підготовки проектів регуляторних актів аналізу регуляторного впливу.

Постановою Кабінету міністрів України № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами) запроваджено проведення М-тесту в ході підготовки аналізу регуляторного пливу.

Тест малого бізнесу М-тест розроблено та запроваджено на виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом та відповідно норм європейського законодавства щодо малого та середнього підприємництва.

М-тест суттєво посилює спроможність громадянського суспільства, зокрема бізнес спільноти, впливати на ухвалення рішень органами влади.

З метою поглиблення знань щодо М-тесту для працівників структурних підрозділів міської ради – розробників регуляторних актів 6 липня представником  Коаліції малого та середнього підприємництва в Сумській області – Мосуновим Богданом проведено навчальний тренінг «Методологія і практика проведення М-тесту».

Участь у заході взяли представники управління економічного розвитку, фінансового управління, управління житлово-комунального господарства, управління реєстраційних послуг, управління праці та соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури, відділу юридичної та кадрової роботи.

Учасникам тренінгу надані практичні навички проведення М-тесту.

 
Управління економічного розвитку міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua