www.romny.osp-ua.info

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ М.РОМНИ!
07.08.2017

Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Роменської міської ради проведено автоматичне продовження субсидії на наступний термін, тобто з травня 2017 року по квітень 2018 року включно. На даний час проводиться перевірка особових справ та перерахунок субсидії по тих особових справах, у яких був проведений некоректний автоматичний розрахунок.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з отриманням інформації від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний строк буде призначена у тому разі, коли громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладе договір про її реструктуризацію.

Просимо завчасно вирішувати питання по заборгованості за житлово-комунальні послуги та звертатись до підрозділу з питань соціального захисту населення для продовження субсидії.

Крім того нагадуємо, що продовжується прийом заяв на виплату коштів готівкою за зекономлені природний газ та електроенергію для індивідуального опалення. Дані заяви будуть прийматися по 31 серпня 2017 року включно.

За довідками звертатись за адресою м. Ромни, бул. Шевченка, 8 або за телефоном 2-15-36.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua