www.romny.osp-ua.info

День Незалежності України
25.08.2017

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 26 річницю проголошення незалежності. В цей день в 1991 р. Верховною Радою був підтриманий Акт проголошення незалежності України, з якого починається історія держави Україна в її сучасному вигляді.

Тож, жителі міста Ромни теж долучилися до святкувань, які розпочалися  мітингом з нагоди 26-річниці Незалежності  біля пам’ятника Т.Г.Шевченка.  Перед присутніми виступив міський голова Сергій Салатун, який зазначив: «За 26 років своєї незалежності нам довелося здолати низку перешкод на шляху розбудови української державності, пройти довгий та тернистий шлях до здобуття омріяної незалежності. Історія становлення української державності майорить яскравими постатями справжніх героїв, завдяки яким ми з гордістю називаємо себе Українцями». Очільник міста вручив відзнаки Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції волонтерам, а також  два ордени «Лицарський Хрест Добровольця»   учасникам АТО за проявлену мужність та хоробрість.

Під час урочистостей лунали пісні, на патріотичну тематику, учасники мітингу поклали квіти до пам`ятника видатному українському митцю Тарасу Григоровичу Шевченку.
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua