www.romny.osp-ua.info

28 –й міжнародний літній табір з кіокушин карате
08.09.2017

Нещодавно  в м. Скадовськ Херсонської області пройшов 28 –й міжнародний літній табір з кіокушин карате під керівництвом володаря чорного поясу 6-й дан, шихана Всеволодова С.С. (м. Херсон).

В цьому році в таборі прийняла участь рекордна кількість спортсменів, більш ніж 700 чоловік з 10 країн світу таких  як:  Німеччина, Греція, Іспанія, Бельгія , Румунія, Росія, Іран та України.

У міжнародному літньому таборі прийняли участь і вихованці Роменського спортивного клубу «АРАДЕШ» (тренер Сайфулла Магомедов) в складі 17-ти спортсменів.  

Цей спортивний табір вважається самим найважчим для спортсменів так, як цього разу їх супроводжувала спека до 40 градусів, тяжкі фізичні навантаження та багато різноманітної нової техніки.

Кожний день розпочинався о 5:30 ранку та мав по 4-ри тренування. У вівторок спортсменів очікувало 6 тренувань так, як був екзамен по ЗФП та нічне тренування з 24:00 по 02:30 ночі,  яка проходила частково в морі.

Роменські спортсмени прийняли активну участь у житті табору: Анцибор Олександра зайняла 4-е почесне місце у Всеукраїнських змаганнях по ката,  Бангура Даніїл зайняв третє місце по сумо.

П’ять  наших спортсменів успішно здали екзамен на кю: Панасенко Альбіна,10 кю, Молошний Валєра ,9 кю (с.Пустовійтівка) , Бангура Даніїл  8 кю, Шкромида Нікіта 2 кю (ЗОШ № 7) , Анцибор Олександра 7 кю (СЗОШ№1).

Наші «спортивні» мами (мами спортсменів, які також приймали участь у літньому таборі) Євченко Руслана та Шкромида Олена прийняли участь у групі «ЗДОРОВ*Я »  яка була створена для активних батьків.

Відділ молоді та спорту вітає тренера Сайфуллу Магомедова з успішною здачею екзамену на другий дан.

Тренер та спортсмени  висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку батькам, директору ТОВ «АГРОБІЗНЕС ТСК» Геннадію Свірському, депутату міської ради Костянтину Малишеву та приватному  підприємцю Анатолію Козію.Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua