www.romny.osp-ua.info

Указом Президента України від 20 жовтня 2009 року 28 жовтня встановлено Днем визволення України від німецько-фашистських загарбників
30.10.2017

 Той час настав, прийшла година,

ознаменована пора,
коли воскресла Україна,
мов цвіт, на берегах Дніпра.

Війна…. У цьому слові біль та сум матерів, стогін поранених, сльози сиріт. Це чорна, ганебна сторінка в історії людства. Це події, від яких несвідомо здригається кожна людина. Історія визволення України, як і всієї війни, писалася доблестю, самопожертвою воїнів, талантом полководців, героїзмом простого народу.

Сімдесят три роки відокремлюють нас від того дня, тієї миті, коли на березі річки Прут був знову поставлений прикордонний стовп. Це був День визволення України!

28 жовтня міський голова Сергій Салатун віддав данину пам’яті усім тим, хто виборював для нас цю перемогу. Керівники міста та району поклали квіти на Алеї Героїв, вшанувавши 73-річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Хвилиною мовчання пам’ять воїнів-визволителів вшанували всі присутні.

Очільник міста зазначив: «Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками, і кому судилося повернутися з неї живими».
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua