www.romny.osp-ua.info

«ВІВАТ» і «Перлина» - на танцювальному п’єдесталі
06.11.2017

4-го листопада 2017 року у місті Суми відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Танцююче покоління - 2017». Учасниками цього феєричного дійства стали два колективи з Роменського міського будинку культури: зразковий аматорський ансамбль танцю «ВІВАТ» (керівник – Лук’яненко К. О.) та зразковий аматорський ансамбль танцю «Перлина» (керівник – Мечова Н.М.).

Високопрофесійне журі оцінювало конкурсну програму, до складу якого увійшли Ілля Мірошніченко (супер-фіналіст Танцюють всі 8, соліст балету Раду Поклітару), Дмитро Жук (лаурет міжнародних чемпіонатів, учасник телепроектів «Танці з зірками», «Повернення легенди») та інші професіонали хореографічного мистецтва.Роменці цього разу привезли на конкурс аж 7 хореографічних композицій. І результати виявилися вражаючими!

Колектив «ВІВАТ» отримав два перших місця за хореографічні композиції «Барабани» і «Подоляночка», друге місце за танок «Emotion» та третє місце за «Вальс квітів».

Колектив «Перлина» отримав перше місце за хореографічну композицію «Весна в Карпатах», друге місце – за танок «В гостях у Міккі» та третє місце – за композицію «Балада про мальви».

Обидва колективи отримали сертифікати на суму 5000 грн. для участі у танцювальному таборі на березі Азовського моря.

Вітаємо переможців! Та бажаємо подальших успіхів на ниві танцювального мистецтва!

 
за повідомленням відділу культури

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua