www.romny.osp-ua.info

Робота міської ради
27.11.2017

На початку засідання Роменської міської ради (34 сесії), яке відбулось .24 листопада, депутати підтримали і направили на виконання два депутатських запити:

- депутата міської ради Поліщука Вадима Володимировича щодо необхідності затвердження Схеми дислокації дорожніх знаків та розмітки в м. Ромни;

- депутата міської ради Федька Володимира Ілліча про підготовку рішення міської ради щодо відміни рішення виконавчого комітету, яким було піднято тарифи на теплопостачання.

Також депутатами було розглянуто та підтримано усі рішення порядку денного.

Думки депутатів розділились під час розгляду питання внесення змін до структури і штатів виконкому та структурних підрозділів міської ради, яким передбачалось створення окремого відділу по роботі з учасниками АТО при управлінні праці та соціального захисту населення. Частина депутатів висловили думку, що більш доцільно було б створити реабілітаційний центр для учасників АТО. Оскільки усі зійшлися на тому, що роботу із цією категорією громадян необхідно активізувати, а також необхідно створити зручні умови для отримання ними усіх видів допомоги, заступнику міського голови Тетірку І.В. було надане доручення створити робочу групу за участю представників громадської організації «Учасники АТО Роменщини», депутатів міської ради, представників служб виконкому тощо, яка має розібратись у цьому питанні і напрацювати єдиний підхід для подальших дій.

Наприкінці засідання заступник міського голови Лузан Є.С. проінформував про роботу інспекторів з благоустрою. 


За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua